Uvaženi doktori!
    Da li možete da mi date savet kako da regulišem moju dijagnozu "induratio penis plastica" pošto u Subotici očigledno to ne mogu da rešim. Probao sam u dve ordinacije i nije dalo rezultata, zakrivljenost penisa je ostala ista.
    Hvala

    Odgovoreno: 20. 06. 2009.
    • Poštovani,
      preporuke su da treba započeti lečenje sa aplikacijom lekova direktno u plak na tuniki abugineji penisa (hylase, verapamil), u slučaju neuspeha ultrazvučna terapija plaka i nakon toga operacija. Takođe se per os daju kortikosteroidi. Vitamin e i c itd.