Moj unuk ima 5 godina. I rođen je sa vrlo malim penisom. Bio sam kod dečjeg pediatra i hirurga d. G. je mikropenis t. H. Testosterol proprinat crem 2%. Šta da radim ili najbolje da idem u Beograd, ali gde i kod kog specialiste? Molim vas da me uputite kod najboljeg

    Odgovoreno: 13. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31260

    • Imam dete od dve godine, tek pre mesec dana mu je slučajno ustanovljena pojava zvana duplex uretre... Bili smo na uz abdomena i bubrega i sve je uredu... Preporučili su dečijeg urologa... Interesuje me o čemu se radi, kakve mogu biti posledice i koji je način lečenja, kao i kako da dođem do privatnog dec. urologa, u Novom Sadu ako je moguće?! Unapred hvala