Poštovani,
    Prostata sa hipoehogenom cventzralnom periuretalnom zonom mase oko 14gr. Bešika bez infiltrativnih promena zida i bez patološkog sadržaja. Ru oko 6ml. Terapija?
    Hvala

    Odgovoreno: 20. 06. 2009.
    • Poštovani,
      prvo niste naveli vaše godine što je vrlo značajno. Sam nalaz ne govori ništa. On se posmatra u sklopu sa vašim tegobama i drugim nalazima. Inače u ovom nalazu nema ničeg negativnog. Terapija u zavisnosti od vaših tegoba i drugih nalaza.