Pozdrav droktore Laketić
    U levom testisu mi se nalazi nešto kao: žlezda ili proširena vena ili mozda bruh. Ovo treće ne verujem. Promenljivog je oblika i zadaje mi bolove u levoj strani bešike, sve jače i češće. Ovo imam već godinama, ali nikad nisam imao bolove! Pio sam "ciprocinal", jedno vreme, ali ni to mi sad ne pomaže. Sve jedno u kom sam položaju, da li sedim, ležim ili stojim imam bolove. Molim hitan odgovor.
    Unapred zahvalan sto puta

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovani,
      neophodno je da se javite urologu. On će na osnovu pregleda, EHO skrotuma već videti o čemu je reč. Na osnovu vašeg opisa vam ne nogu reći o čemu se radi (to može biti: akutni epididimitis, torzija morgagni ciste, tu testisa itd)