Poštovani,
    u poslednjih sedam meseci u spermi mi se pojavljuju želatinaste gromuljice providne boje, koje mi stvaraju neznatne osećaje nelagodonosti. Bio sam kod lekara, pio sam dve kutije Ciprocinala i kao rezultat toga gromuljice su nestale. Međutim ubrzo nakon toga ponovo su se pojavile. Budući da u mom gradu nema urologa, molim vas za savet u smislu terapije. Inače sam oženjen i planiram proširenje porodice.
    Unapred zahvalan na vašem odgovoru.

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovani,
      uradite spermokulturu. Takođe ukoliko apstinirate duže vreme u spermi će se pojavljivati takve gromuljice, biće gušća i žućkaste boje. U slučaju da apstinencije nema sperma je beličasta i tečnija. Terapija nakon spermokulture.