Mom dečku - 24god - je iznenada otekao jedan testis, juče, a danas je otok još veći i boli ga. Moram da napomenem da ima mobilne testise. Negde sam pročitala da to može da bude jako opasno, i da je potrebno da se hitno javi lekaru. Zanima me vaše mišljenje. Molim vas da mi odgovorite što pre.

    Odgovoreno: 16. 06. 2009.
    • Poštovana,
      neophodno je da se javi urologu radi postavljanja dijagnoze. Na osnovu opisanog verovatno je reč o upalnom procesu na pasemniku (epididimitis acuta) ali se iza takve simptomatologije mogu kriti i neka ozbiljnija oboljenja.