Poštovani,
    Mom suprugu je konstatovana oligoasthenoteratozoospermia gr. Iii. Tu dijagnozu je imao i pre operacije varikokele i nakon toga. Postoji li neki lek za taj problem i šta bi mogao koristiti od prirodnih preparata?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 04. 06. 2009.
    • Poštovani,
      neophodno je uraditi hormonalni status (testosteron, fsh, lh, prolaktin), klinički pregled testisa kod urologa i nakon toga pored nalaza spermograma koji imate vaš urolog će dati i prognozu. Od preparata na tržištu su preparati cinka, matični mleč, proxid. Pozdrav