Poštovani,
    imam za vas jedno pitanje i nadam se da ćete mi odgovoriti i pomoći šta da radimo! Naime, desilo se da preključe, u toku odnosa, tačnije na samom kraju, pri ejakulaciji kod mog partnera, uz spermu se pojavilo i blago krvarenje. Prvo smo mislili da je kondom krvav od mene međutim, to je kod njega. S tim što mi je rekao da je osetio, u jednom momentu kad je iskliznuo iz mene, da je nešto osetio kao puckanje ali da ništa nije bolelo i onda smo nastavili odnos do kraja. Posle toga se to desilo, i kada je mokrio, mokrio je uz krv, i to odmah nakon odnosa, ali već posle nekih sat vremena, kad se sve to desilo, ponovo je mokrio i nije bilo ništa, bistra mokraća i ništa ga ne boli. Molim vas da mi što hitnije odgovorite, jer ja ne znam kako da se ponašam, kad smemo da imamo sledeći odnos, i plašim se da ga ja nisam povredila. Danas kao i juče, sve je ok. Nadam se da je anonimnost zagarantovana i da nije ništa ozbiljno i da ne brinemo!
    Unapred zahvalna, Gordana!

    Odgovoreno: 04. 06. 2009.
    • Poštovani,
      najčešći razlog pojave krvi pri ejakulaciji jeste infekcija prostate i semenih kesica. Neophodno je da se uradi spermokultura i urinokultura i dozirati terapiju prema antibiogramu. Nema razloga da brinete zato što se sa izlečenjem upalnog procesa leči i ova pojava.