Poštovani doktori,
    imam "lutajući" bol na donjoj strani stomaka sa desne strane. Nekada me boli slepo crevo, nekada je oko testisa. Za vreme sex. odnosa me zaboli sa desne strane. I na hladnom vremenu često mokrim, a kad otopli nemam problema sa mokrenjem.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 04. 06. 2009.
    • Poštovani,
      niste napisali koliko imate godina što je vrlo značajno, takođe neophodno je uraditi opšti nalaz urina, urinokulturu i klinički pregled genitalija i preponskih kanala kod urologa i hirurga.