Poštovani,
    Da li je normalno da mi penis kada je u erakciji ispusti kap neke providne tečnosti? Interesuje me da li ta tečnost sadrži spermatozoide i da li ukoliko se ta kap pojavi u toku penetracije žena može ostati trudna?
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 06. 2009.
    • Poštovani,
      to je normalna pojava, jer pored testisa koji produkuju spermatozoide, postoji i deo semene tečnosti koji produkuju prostata i semene kesice, koji uglavnom ima ulogu da neutrališe kiselost vaginalnog sekreta i antibakterijsku ulogu (on je bazan) ali i toj tečnosti se ponekad može naći po neki spermatozoid te je odgovor: može ostati trudna.