Poštovani, Već duže vremena imam problem sa zadržavanjem mokraće. Naime, od prvog osjećaja za mokrenje moram veoma brzo, u roku od 5-10 minuta, da mokrim. Imam dijagnozu BHP i terapiju Tamsol 0,4 mg 1x1, Avodart 0,5 mg 1x1 i Inkontan 15 mg 2x1. Radio sam cistoskopiju i u izvještaju urologa je napisano: Cisto-kapacitet bešike smanjen. Lat lobusi prostate se ne dodiriju. Sluzokoža bešiko b.o. osim nešto trabekularne sluzokože. RU 10-20 cc. Urolog mi je kratko rekao da nema ništa zabrinjavajuća. Ipak, molim Vas da mi pojasnite navedene nalaze. S poštovanjem

    Odgovoreno: 30. 01. 2021.

Komentari na pitanje: #177498

    • Miodrag Bojanić 03. 02. 2021.

      Niste mi protumačili cistoskopski nalaz, a u prilogu vam dostavljam mikcioni protokol. S poštovanjem.