Poštovanje Doktore, htio bih da vam postavim jedno pitanje, potrudicu se da bude što jasnije a sažeto.. Imam 27 godina i imam problem sa potencijom tj ne mogu da održim erekciju, malo sam čitao o tome i to je neki strucni naziv impotencija ali kako ulazim u da se izrazim duža istraživanja svašta pročitam a lično moje mišljenje je da je na psiho bazi, cak sam i na druge načine testirao to..ali nikako da se oslobodim pritiska nekog i iz situacije u situaciju sve izgleda sa još većom i dodatnom strepnjom..? Bio bi vam zahvalan za bilo kakav savjet..pozdrav!

    Odgovoreno: 01. 07. 2020.
    • savetujem vam da napravite pregled kod urologa, i ukoliko nema nekih patoloskih stanja, ili drugih oboljenja, napravite termin kod mene za 27 ili 28.07 da vam pokazem i da Vas obucim kako da vezbate misice koji su involvirani u vasoj problematici.

      pozdrav Nenad Gvozdic