Poštovani,

    Da li postoje vežbe koje mogu da pomognu kod erektilne disfunkcije? Ako postoje, kako da dodjem do objašnjenja za njihovu primenu?

    Odgovoreno: 31. 05. 2020.
    • Postovani,

      Erektilna disfunkcija moze da ima vrlo sirok spektar uzroka, Prvenstveno morate napraviti sveobuhvatni pregled, najbolje, kod urologa. Ukoliko nema nekih promena koje bi trebalo da budu tretirane od strane srodnih specijalista za tu problematiku, javite se i zakazite termin kod mene. Za sada ima slobodnih termina 15. i 16.06 i sporadicno jos po neki termin u toj 25.nedelji. Na vrlo jednostavan i efikasan nacin mogu da Vam objasnim i pokazem kako vezbama misica dna karlice mozete da evidentno potstaknete funkciju erekcije.  Postoji i jedan aparat za trening koji ce citavu proceduru  treninga da vam ucini jasnijom, laksom i zabavnijom, kao da trenirate bilo koji drugi misic.

      s postovanjem

      nenad gvozdic

Komentari na pitanje: #170150

    • Marko Božović 02. 06. 2020.

      Poštovani,

      Hvala Vam na iscrpnom i sadržajnom odgovoru.

      Srdačan pozdrav