Postovani, imam pitanje, da li su bol u donjem delu ledja, donjem delu stomaka, kasnjenje menstruacije i temperatura 37,4 uzrok za pesak u bubrezima?

    Odgovoreno: 31. 05. 2020.
    • javite se doktoru, cim je telesna temperapura povisena, preko 37°C moguce je da je u telu neki upalni proces. dodatni simptomi koje imate, moze svaki za sebe da bude razlog odlaska kod lekara, tako da kada imate skup takvih simptoma nemojte da cekate da se situacija pogorsa