1. Tamne flekice na glaviću

    Pitanje broj: #129801

    Nakon kupanja na nudističkoj plaži pojavilo mi se par tamnih flekica na glaviću penisa. Nijesu ispupčene, ne svrbe samo što se vide. Ne miču se već mjesec dana. Da li ima razloga za brigu? Da li mi možete preporučiti neku kremu da mažem to?

    Odgovoreno: 28. 07. 2014.

Komentari na pitanje: #129801

    • Postovani, danas sam primetio jednu crvenu mrlju na glansu samo u jednom delu. Ne svrbi, ne boli. Doduse malo je osetljivo na dodir i samo na tom jednom mestu. Sta da radim?

    • Poštovani, molim za stručno mišljenje, imam 20 godina Na glansu imam neke braon mrlje, imam i braon liniju ispod penisa na kozicu koja vodi od glansa do testisa, ne boli ponekad me malo zasvrbi, ali retko, Kada je u erekciji braon mrlje na glansu skoro se ni ne vide. sve ovo imam vec oko 5 godina. Urologa u ovo vreme ne bi voleo bas da posecujem... Hvala!