1. Sitne tačke na glansu penisa

    Pitanje broj: #129890

    Imam 18 godina, na glansu penisa imam neke sitne tačke nalik brdavicama. Ima ih dosta celom dužinom. Ne bole, ne svrbe, ne osećam ih. Imam ih 5, 6 godina možda i više.

    Odgovoreno: 02. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Ako su po koroni glansa (kružnom obodu) onda su to verovatno biserne papule penisa i one ne treba da se otklanjaju sem iz kozmetičkih razloga. Najbolje je da vas vidi urolog da se tačno utvrdi da li je to ili nešto drugo.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #129890

    • Imam 14. godina i imam jednu veliku i jednu malu bradavicu na prstu ruke. Prva je tu već godinu - dve a manja nekoliko meseci. Prva je počela da me boli i ne prestaje sa bolom. Neki savet?