1. Nedefinisana bol u penisu

    Pitanje broj: #117479

    Poštovani, već malo više od 2 meseca osećam bol u penisu, pri samom vrhu. Tačnije od prve nedelje aprila. Nisam u Srbiji i otišao sam kod doktora koji je izvršio analize na polne bolesti, na koje sam dobio negativne nalaze. Pre nego što sam dobio te rezultate doktor mi je prepisao lekove, za koje sam kasnije saznao da se prepisuju osobama koje imaju klamidiju (iako u to vreme još nisam dobio rezultate analiza). Odmah sam prestao da ih pijem. Na sve sam negativan, kao što sam napisao i nema nikakvih promena spolja, čak ni crvenilo. Smatrali su da ne treba da mi rade dalje analize, jer nemam nikakve simptome (peckanje pri mokrenju, krv, nagon na često mokrenje, apsolutno ništa) osim tog bola i dali su mi injekciju koja bi delovala i uklonila bol. Medjutim, bol nije nestao pa su uradili cystoscopy i utvrdjena je srednja upala. Nisu mi radili bris ili bilo koje druge analize već mi odmah nakon utvrdjene upale prepisali antibiotik by-mycin, nisam upućen da li ga ima u srbiji, jer sam trenutno u inostranstvu. Rekli su mi da to pijem u narednih mesec dana. Prošlo je već 7 dana, a bol se nije smanjio, čak mi se čini da me možda i više boli. Boli me u trenucima kada pritisnem to mesto pri vrhu penisa, i kada nosim bokserice, kada je moguće trenje. Zanima me za koliko bi otprilike trebalo osećati neko poboljšanje, s obzirom da to traje od prve polovine aprila, a tek sam pre nedelju dana dobio (ja se nadam) prave lekove za tu upalu. Ne znam kada bi ti lekovi trebalo da počnu da deluju, ne bih predugo da čekam na rezultate i da na kraju shvatim da nije trebalo čekati, nego nešto odmah preduzeti. Pored toga osećam i svrab, ali redovno ispiram uz pomoć hidrociklina, i nadam se da će to biti uspešno završeno. Voleo bih da čujem vaše mišljenje i stručan savet.

    Odgovoreno: 23. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #117479

    • Imam blagi bol u glaviću, evo već par dana. Postoji li nešto šta bih mogao uzeti u apoteci protiv bolova?

    • Slobodan Djordjevic 20. 08. 2023.

      Poštovanje, do pre niki dan mogao sam imati punu erkciju, sada nemam ili imam kratkotrajnu. Utrunelos u glaviću i osecaj hladiji nego od pre neki dan. Imam redovan seksualan život i nisam imao problema sa tim do sada. Šta može da bude? Nema vidljive tragove povrede ili neke otokline. I mislim da je erekcija sve slabija i slabija...

    • Prijatelju tebe te boli penis fizicki,muskul te boli posto i penis je muskul,ti setise sto si radio sas njega,mozda ga previse drkas ili stabljas gde ne treba,pa mora da boli ako si ga opteretija,mozda ga vleces mnogo on nije guma,to je muskulast organ,propazi malo

    • Imam bol duz polnog organa vise je to ziganje nije non stop, ali desava se par puta u toku dana. Bio sam kod lekara, urin mi je ok. Na polnom organu nema crvenila niti bilo kakve promena sem tog bola, ziganja. Unapred hvala

    • Poštovani,već 3 dana osjetim laganu bol u glaviću penisa. Mokrim normalno ali samo kada dotaknem glavić boli me. Ista stvar je i kada imam erekciju. Neznam zbog čega se to dešava ali recite mi šta mislite o ovome. Hvala!

    • Već možda i pola godine osjećam bol duž penisa ali samo kad je u reakciji. . Kako pumpa radi tako i bol stvara. Zašto?

    • Postovani, evo vec 4-5 dana imam problema, prvo sam nesto osjecao kao da je zatvoren i da ne moze da dise, medjutim nista me nije boljelo niti me pece, a sad me prosao taj osjecaj, ali posto od kako sam mali bio imam fimozu, sad je nakon ovoga prvoga osjecaja pocela kozica sama da mi upada unutra i kao da osjecam nekakvo bockanje

    • Poštovani,imam bol kada pipnem glavic zeleo bi koliko dugo to traje i kada svucem kozicu i vratim je ne bude ceo pokriven

    • Poštovani, pojavilo mi se crvenilo na glavicu penisa i blagi neugodan osećaj takođe na glavicu. Pritom, pojavio se i blagi neugodni miris. Namazao sam kanesten krem i prošlo je odmah. Interesuje me da li je nešto alarmantno i treba li da se obratim lekaru.

    • Postovani, imam bol u glavicu penisa (kada se makne koza) na dodir, a imam samo 15 godina. Primijetio sam to jos kad sam bio mnogo mnogo manji s mislima da to tako treba... Nemam nikakvu bol u penisu sem kada spustim kozu. Veoma bi mi znacilo misljenje, hvala !

    • Par dana osecam bol u levom predelu penisa, kao da trne i vibrira i istovrmeeno kao da struji nesto tuda, mnogo neprijatan osecaj, da li znate sta moze da bude? Hvala.