1. Kidanje frenuluma

    Pitanje broj: #130934

    Da li moram na neku operacuju pošto mi je tokom odnosa pukao frelunum skroz? Kao što se vidi na slici ispod frelunuma je ostala neka žilica, a ima i neka kvržica na njoj. Kad imam sada odnos prvi put je normalno, već drugi - treći put počne neugodno da boli, a i kada povucem kožicu malo više dole isto osećam bol. Šta raditi?

    Odgovoreno: 13. 09. 2014.
    • Poštovani,
      Slika nije baš jasna pa se javite urologu na pregled. Obično se ruptura frenuluma zbrinjava hirurški da se ne bi stvorio ožiljak koji kasnije često "puca".
      Pozdrav.