1. Erekcija nakon frenulum breve

    Pitanje broj: #130638

    Pošto sam imao operaciju frenulum breve-a, nakon toga stanje je bilo u redu, tj. imao sam jutarnje erekcije i sve je normalno funkcionisalo. Međutim, odjednom su prestale jutarnje erekcije i javio se uopšte problem sa postizanjem erekcije. Imam 19 god. Da li problem može biti taj frenulum pošto je još uvek kratak i osetljiv na dodir, ili pak deo prepucijuma koji je sužen u obliku prstena?

    Odgovoreno: 03. 09. 2014.

Komentari na pitanje: #130638

    • Imam potpuno isti problem kao ,,Pitanje broj: #130638".

      Takođe, napominjem da mi se kožica prilikom erekcije ni približno ne spušta u odnosu na period pre operacije, te prilikom eventualne masturbacije ne bi mogla ni približno da se spusti. (Recimo da je mogla 3-4 cm, sada može jedva 1 cm)

      Sperma mi je ranije tokom polucije redovno izlazila da moram bukvalno da se tuširam u 4-5 jutro, sada je to prestalo potpuno.

    • Dobar den imam problem koga ke ja dopram glavata od penisot imam bolka poradi sto e taa bolka i kako mozi da ja izlecam vo domashni uslovi da ne odam na doktor imam 17 godini ne znat mojte doma nikoj a i neznam sto da im kazam. Ako mozi da mi kazite shto da koristam dali mozi kantarionovo ulije i nekoj dr masti pozz od makedonija! Fala od napred: )