1. Bol u predelu glavića

    Pitanje broj: #97536

    Pre 15 dana osetio sam bol kada pipnem penis u predelu glavića penisa (u opuštenom stanju). Primetio sam da mi je frenulum malo tvrđi i beličaste boje i na pritisak malo boli.

    Odgovoreno: 13. 04. 2012.

Komentari na pitanje: #97536

    • Poštovanje, of pre 2,3 meseca sam primetio suzenje kozice i otisao kod urologa. Rekao mi je da imam relativnu fimizu i preporucio mi didermal. Fimoza mi se izlecila medjutim i dalje osecam bol u predelu frenuluma i izgleda kao da se posekao. Boli me u toku odnosa i bilo kakvog povlacenja kozice. Šta treba da radim? hvala unapred.

    • Poštovanje. Od pre dvadesetak dana posle grubog seksa pojavila mi se sukrvica u spermi. Od tada mi se u predelu glavića javlja bol i svrab? Šta mi je raditi? Hvala