1. Bol u mokraćnoj cevi

    Pitanje broj: #130929

    Prije dva dana osjetio sam bol u penisu odnosno ispod glavića sa donje strane kao da me boli cijev za mokrenje pri samom vrhu penisa. Znači, bol osjećam sa donje strane na sredini odmah do glavića i bol je samo na jednom mjestu, nadam se da me razumijete. Nema nikakvih promjena na njemu samo kada diram zaboli me. Pri mokrenju kao da me malo pecka i to je to. Volio bih ako mi možete reći šta je upitanju da li je neka upala ili šta već?

    Odgovoreno: 13. 09. 2014.

Komentari na pitanje: #130929

    • Peče me u penisu i otežano mokrim. Šta bi moglo biti, osećam kao vatru?

    • Imam bol odmah ispod vrha penisa,otezano mokrim,jel moguce da je doslo do neke povrede usled masturbiranja ili je mozda infekcija?

    • Da li je moguće da je bol uzrokovan izlaskom peska ili kamena iz bubrega? Hvala