Poštovani,
    unazad oko mesec dana primetio sam neprijatan miris na svom polnom organu. Labaoratorijski nalaz urina je uredan kao i brisevi uretre na mikoplazmu, ureaplazmu, hlamidiju i bakterije, bakteriološki bris spoljasnjeg usca uretre je sterilan. Brisevi partnerke su takodje sterilni. Miris podseća na trulež i imam utisak da na vrhu glavića osećam vlažnost, golicanje i ponekad peckanje.
    Molim vaše mišljenje i savet.

    Odgovoreno: 26. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Uradite pregled urina na trichomonas vaginalis. Mozete koristiti: paraprotex i probiobalance tablete.
      Takođe pogledajte www.suplementi-srb.com
      Ostala pitanja i odgovore iz ove oblasti možete pogledati na linku Urologija.