Poštovani, mislim da imam kratak frenulum. Kada mi je penis u erekciji nemam nikakve bolove, ali imam osećaj da mi frenulum povlači glavić na dole i mislim da zbog toga imam određene probleme prilikom odnosa, po pitanju prevremene ejakulacije i preosetljivosti glansa. Molim vas da mi odgovorite da li je operacioni zahvat bolan i koliko traje oporavak i koja je približna cena. Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 23. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Operacija kratkog frenuluma je mala intervencija koja se radi u lokalnoj anesteziji.
      oporavak je uobicajen, kao i kod bilo koje male intervencije.
      cena je razlicita od ordinacije do ordinacije.