Molili bih dodatak vaseg odgovora na pitanje br 99774. Naime obzirom da znamo da urati nisu normalni u svezem urinu smo vam se i obratili. Konkretno: kakav klinicko dijagnosticki znacaj imaju urati u svezem urinu naseg deteta i kako bi se to ev. Potencijalno moglo odrazavati na njega i njegove bubrege. . . . . ??? Dete se inace hrani normalno. . . . . . Te se brinemo zbog cega njegov organizam pravi ovolike urate? Da li se ovde radi o nekoj bolesti metabolizma i bolesti u opsteno jer je evidentno da literatura kaze ne u svezem urinu?

    Odgovoreno: 23. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Mozda je problem malo predimenzioniran.
      lepo sam vas uputio na nutricioniste.
      pokusajte sa istim pitanjem i kod nefrologa cija bi ovo bila oblast pre
      nego urologa.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #99832

    • Bila sam u solarijumu i primetila sam da sam dobila bele fleke na mestu gde sam se znojila izvadila sam bris koze i u pitanju je bila bakterija doktorka mi je dala neku mast da mazem ujutru i uvece i ta bakterija me je prosla ali su fleke jos vidljive dala ce mi sada sunce pomoci da mi te fleke dobiju boju pomoc