Postovani doktore. Imam sedamnest godina i pre dve nedelje sam obrezan iz medicinskih razloga. . Primetio sam u poslednjih meces dana (mozda i duze) da mi se pojavilo neko crvenilo na glansu u pocetku me peklo ali vise ne. Sada jos imam to crvenilo ali to su kao neke rupice. Dali ce mi se stanje popraviti posto sam obrezan? I sta treba da radim?

    Odgovoreno: 23. 05. 2012.

Komentari na pitanje: #99828

    • A posle kolko dana ce da se popravi stanje?? I da li treba mazati neku kremu? Hvala na odgovoru