Postovani, zamolio bih vas za misljenje. Pre nekoliko dana imao sam svrab na glavicu i tretirao sam ga nekom kremom na bazi nevena. Dva dana posle toga koza na vrhu penisa se skupila, kao da se formirao neki prsten, tako da sam je sa teskocom navlacio preko glavica i nisam mogao da imam normalan odnos. Posle 3 dana na pregledu mi je konstantovana fimoza za koju je preporucena operacija. Pre i posle svega toga desava mi se da se peruta kozica, a mozda i glavic. Takodje sam povremeno uocavao crvene tackice na glavicu. Koja bi bila vasa dijagnoza i da li je moguce da se perutnje javlja usled fimoze? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 23. 05. 2012.

Komentari na pitanje: #99777

    • Postovani! Ja sam sanita. Vec neko vrijeme me muci jedan problem a to je da nisam dobila menstruaciju vec 21 dan. 4 puta sam radila test i uvijek mi pokazuje minus, dali je moguce da mi toliko kasni a uvijek sam imala redovno. .