Prvo pozdrav za doktora. Drugo, imao sam bakteriolosku upalu prostate, usled hlamidije i ureaplazme (najnoviji bris pokazao negativno na obe bakterije) , koja je kako je rekao moj doktor po simptomima verovatno presla u hronicnu. Na pitanja sta to znaci, on mi je rekao da sam najeba**: (lep odgovor jednog strucnog lica koje treba da pomogne pri lecenju a ne odmogne i baci u psihicki bedak. Moji problemi su sledeci. . . . Bolove jace ili koji smetaju nikave nemam. . . Osecam bol manji pri ejakulaciji u predelu prostate i erekcija mi nije zadovoljavajuca, postizem je ali kratko traje ukoliko nema stimulacije u kontinuitetu, takodje osecam i manju nelagodnost u predelu donjih ledja (nista to nisu neki bolovi u kontinuitetu) . . Doktor mi je prepisao baktrim 10dana i prostamol. Ima li nade da se ovo stavi pod kontrolu ukoliko je zaista hronicno, jer zaista ne mogu psihicki da podnesem ovo sa erekcijom, gubim polako sigurnost i zelju, a za hemijom ne zelim da potezem. . .

    Odgovoreno: 22. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Hronicni prostatitis imaju mnogi ljudi i zbog toga ne morate da se mnogo uzbudjujete.
      oni idu sa simptomima koje i vi opisujete.
      sada idu lepsi dani pa ce samim tim i simptomi da se ublaze.
      pokusajte sa toplim kupkama.
      predlazem vam da koristite fito preparate u duzem vremenskom periodu.
      ja preferiram suplemente calivite.