Postovani, vec duze vreme imam problem tokom sekusualnih odnosa, mogu da odrzim erekciju i mogu da imam odnos sat dva ali je problem sto ne mogu da ejakuliram ili da dozivim orgazam tokom sexsa vec moram da koristim metodu masturbacije ili jednostavno da odgledam par erotskih scena da bih svrsio, da li je problem fizicki ili psihicke prirode, i da li postoji neki le za raniju ejakulaciju. Hvala najvise

    Odgovoreno: 22. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Dijagnostickim metodama treba iskljuciti mogucu organsku komponentu poremecaja/infekcija,
      anomalije. . /. Tek potom treba pomisljati na psihogeni razlog.
      lecenje bi doslo u obzir tek posle pretraga.