Imam problema sa mokrenjem cesto mokrim i ne mogu da trpim i kad mokrim imam osecaj da nisam sve izmokrio, bio sam pre par godina kod nekoliko urologa i nisu videli nikakav problem te da je na nervnoj bazi stoga sam cak pio i lekove za smirenje ali i nije mi bilo bas bolje, danas ne pijem nikakve lekove za smirenje nameravam opet da idem kod urologa ali se bojim da ce opet biti isto i da opet nece znati zbog cega je tako.

    Odgovoreno: 22. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti.
      potrebno je sprovesti kompletno urolosko ispitivanje od laboratorije, bakterioloskih pregleda i
      ultrazvuka kao i endoskopije/uretrocistoskopija/.
      neki razlog mora da postoji.