Zamolila bih vas da mi kazete sta bi moglo da bude kod mene. Operisana sam od zucne kese pre 20 dana, klasicno, operacija je prosla dobro a i oporavak, sto se tico toga sve je ok, medjutim narednog dana od operacije jos dok sam bila u bolnici pocela sam cesto da mokrim sa nekim cudnim bolom pri kraju mokrenja, od tog dana pa do danas idem cesto u wc da mokrim, i osecam neki tup bol u besici a pri kraju mokrenja kao neki ostar bol sa nekim probadanjem. Nisam nosila katetar u bonicu vec sam 3 dana koristila panpers. Medjutim panpers sam pocela da nosim upravo zato sto je krenulo ucestalo mokrenje na 15 minuta. Kuci sam izasla za 5 dana ali mokrenje i dalje traje, malo redje ali obavezno sa tim pritiskom. Bojim se neznam sta je i nemam vise snage da idem kod doktora jer sam 7 meseci se mucila sa stalnim napadima zuci do operacije. Inace nikada nisam imala nikakvu bolest, ni problema sa besikom. Dali je to besika ili nesto drugo u pitanju. Sta da radim, da pokusam nesto dok neodem da dam mokracu. Nemam krv, i nemam peckanje pri mokrenju, , samo ostar bol gde mokrim. Imam 40 god. Pozzzz

    Odgovoreno: 20. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Cesto tako bude posle operacije.
      najbolje je da pregledate mokracu i da date urinokulturu.
      lecenje bi islo po nalazima.
      druga mogucnost je da odmah pocnete lecenje suplementima.
      ako vam to odgovara onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      za detaljnija upustva.