Poštovani, moj sin ima tri godine. Ima potpunu fimozu. Šta mi vi predlažete? Njemu to ne smeta pri mokrenju. Pedijatar kaže da to ne treba ništa"dirati" a posebno nasilo prevlačiti kožu. Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 20. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Da se javite urologu ili decijem hirurgu koji ce pokusati manuelno/rucno/da
      prevuku kozu prepucijum apreko glansa.
      mozete koristiti ulje kantariona i prevlaciti detetu prepucijalnu kozicu preko glansa.
      ako to ne budete radili- radit ce se operacija fimoze.