U poslednjih mesec dana mi se uvecao desni testis duplo u odnosu na levi. Nisam jos bio kod doktora tako da nemam ni dijagnozu a ni terapiju. Inace bolujem od kronove bolesti vec 15 godina i pijem asacol 400mg i orvagil 400mg. U porodici nemam nikoga ko boluje od slicnih problema. Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se, nisam gojazan. A voleo bih da cujem misljenje lekara specijaliste urologije! Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Treba da idete na pregled i da se uradi ultrazvuk testisa.
      kod vas se verovatno radi o hidroceli/vodenoj kili/.
      u obzir bi jos dosli tumor testisa i preponska kila koja se spustila u skrotum.