Poštovani doktore! Imam problem u seksualnom odnosu! Problem je u tom što nemože penis nikako da se ukruti s parnerkom pokušavam različite poze, ne bolujem od bolesti. Šta da uradim doktore? Da li postoje neke tablete il čajevi da to riješim? Unaprijed se zahvaljujem!!!

    Odgovoreno: 18. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa promenom nacina ishrane i koriscenjem suplemenata.
      za pocetak mozete koristiti i cialis 10 mg dva puta nedeljno ali uz postovanje
      kontraindikacija.
      trudite se da vam prva mogucnost/ishrana, suplementi/bude trajno resenje.