Ozenjen, imam dvoje dece. Imao sam problema sa fimozom i 2009. Sam obrezan. Od tada, tecnost koja vlazi penis pre odnosa je polako nestajala i sada, posle 3 godine, mi je penis potpuno suv prilikom odnosa. U mom selu nema urologa ali je supruga isla kod ginekologa i tada je pitala. Doktorka je rekla da imam 'nervozna creva' i dala mi je kansen kremu, koju sam mazao. Nije pomoglo. Erekcija nije problem, zelja jos manji problem, ali odnosi sa suprugom su vrlo otezani jer sam ja suv! Probao sam i masturbaciju. . . Jednostavno, penis je suv i ne vlazi. Pomagajte, molim vas. S postovanjem

    Odgovoreno: 18. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Mislim da vam se to samo cini, ali pokusajte sa promenom nacina ishrane
      i koriscenjem suplemenata.
      za vise mozete da mi se javite na meil uz poziv na broj ovog pitanja.