Doktore hteo bih da vas pitam sledece: imam 21 godinu, i prosle godine sam prvi put imao odnose sa devojkom (moj prvi put) i sve do sada, nikako ne mogu da ponovim odnos sa devojkom vise od jednog puta, dnevno. Kao da izgubim zelju za tim, a i ako drugi put pokusamo opet on se brzo sputi. A prvi put traje mnogo kratko 2, 3 minuta. Sto to? I hteo bi jos da vas pitam, dal ima leka za to i dal je stetno uzimati viagru? I da mi preporucite neku viagru koja ne steti a dobra je? Molim vas doktore pomozite mi, poceo sam sebi da stvaram komplekse. Pozdrav

    Odgovoreno: 18. 05. 2012.

Komentari na pitanje: #99557

    • Milos trajkovic 18. 05. 2012.

      Doktore rekli ste da se javim na meil. . . Broj pitanja (7488)