Poštovani doktrore imam problem sa perutanjem kozice mosnica. Perutanje traje skoro godinu dana, nisam isao kod lekara, u nadi da ce to perutanje prestati ali nije, traje nekih 10 dana i prestane pa opet. Posle tog perutanja po vesu mi ostaje perut. Sta je u pitanju i kako leciti? Pozdarv

    Odgovoreno: 14. 05. 2012.

Komentari na pitanje: #99370

    • Da li smem da koristim navedenu terapiju s obzirom da pijem lamictal? Vecinu lekova ne smem da pijem zbog kontraindikacija sa lamictalom. Pozdrav