Postovani, imam 23 godine i problem sa uskom kozicom, zanima me da li ona moze da utice na smanjenje kolicine sperme jer glavic prekriven kozicom? U poslenje vreme sam primetio da mi tokom odnosa vrlo malo izadje. Hvala

    Odgovoreno: 14. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Fimoza u principu otezava odnose i treba je operativno korigovati.
      inace ne verujem da je ona uzrok smanjene kolicine sperme sem u slucaju da je suzenje
      veliko pa da sperma umesto da otice u spoljnu sredinu, da se vraca u besiku.