E pa ovako imam 15 godina i koristio sam istovremeno suplemente kreatin ph-x u kapsulama i aminokiseline u tabletama. . . E sada strasno sam zabrinut zbog impotencije posto nemam potrebu za sexom pa me interesuje da li se nije nesto poremetilo oko potencije i ako jeste kako se to leci hitno mi treba odgovor zajebana je situacija plzzzzzz sta da radim??????? Kreatin sam pijo 10 dana a amino oko 15 dana!!!!!! I da glavic kao da ne osecam!!

    Odgovoreno: 12. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Ocito je da ste uplaseni.
      za tako kratko vreme uzimanja ne moze nista da vam se desi.
      u svakom slucaju prekinite uzimanje proteina. Uzimajte dosta tecnosti, voca i povrca.
      sve ce da se normalizuje kada vise ne budete o tome razmisljali.