Molim vas, molim vas. . . . Recite mi neki nacin, lek, melem, , , , inekcije, , , bilo sta protiv ureaplazme (ima je god moj suprug, izleci se, pa opet je ima i sve tako) ? Ja kuburim god sa hlamidijom na isti nacin, , , recite nam molim vas ima li sta jace od tih antibiotika standardnih, dovicin, eritromicin itd. . . Molim vas! Uz sve te antibiotike mu je i spermogram katastrofalan (verovatno zbog te bakt) . . . Inace sam imala spontani posle jedne vto, a sada se spremamo za drugi pokusaj a vreme odmice a ove bakterije ne uspevamo da izlecimo. . . . Bicu vam zahvalna ako mi preporucite neki lek pa makar ga trazila i u inostranstvu, samo da se otarasimo tih bakterija. . . Hvala unapred, uz duzno postovanje!

    Odgovoreno: 12. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Antibioticima vasu situaciju necete resiti.
      potreban je sasvim drugaciji pristup i tretman.
      cilj je podici imune snage organizma.
      to se postize promenom nacina ishrane, koriscenjem suplemenata i postovanjem
      osnovnih principa: zastita pri odnosima neko vreme, obostrano lecenje, uzimanje dosta tecnosti itd.
      za vise imate moj meil.