Pozdrav. Doktore, prije par dana osjetio sam bol u testisima, koji me je probudio iza sna. Taj bol se pjavio dva puta u 3, 4 dana. Imao sam kao klinac operaciju bruha (rez na lijevoj strani, taj mi je lijevi testis duplo manji od desnog, desni je, barem ja mislim normalne veličine) . Dva dana me kao počne vrijedjati kada se nakašljem, u predjelu ili skrozz nisko u stomaku, više da se bol javlja u mošnjama. Pretjerano teško mislim da nisam dizao (nisam se previše opterećavao) . Molim za vaše mišljenje i još jedno pitanje, pri ejakulaciji, imam takav osjećaj kao da mi 'radi' samo desni (normalne veličine) testis, dok lijevi (znatno manji) ostaje u opuštenom položaju, a prema stomaku se samo povuče nešto drugo, što ja ne znam šta je, kao da se nešto otkačilo od lijevog testisa (napominjem i ovdje operaciju bruha) ?! Izvinjavam se ako sam neprecizno opisivao, ograničen sam vremenom. . Veliki pozdrav iz banjaluke, rs!

    Odgovoreno: 12. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Proverite kod hirurga da nije slucajno doslo do recidiva kile.
      naravno posetite i urologa pa da se urade osnovne laboratorijske, bakterioloske i ultrazvucne pretrage.