99123 pitanje hvala na odgovoru. Dali se moze sta uciniti da do operacije nedodje i dali je operacija opasna koliko traje i koliko se ostaje u bolnici. I trenutno sa druge strane osecam bol a sa te desne ponekad pa mozda je i od pipanja jer je hirurg obe pipo strane al nebi ova druga trebala boli ani ova cini mi se da bol nije od toga da je tako rekao hirurg da bol nije od hernije nego od cega je? Javlja se ponekad na mahove u nekim polozajima sedenja i hoda

    Odgovoreno: 12. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Moze biti i od kicme ali i od prostate.

      ako se bol intenzivira pri pokretima kicme onda je od toga.
      ako imate smetnje sa mokrenjem onda je prostata.
      naravno ako ste iskljucili kilu.
      predlazem da ne preduzimate nista. Samo ce to od sebe da prodje.