Primetio sam izraslinu na levom testisu koja je posle odnosa veca, kad par dana nemam odnos smanji se. Primetio sam u spermi neke ugruske nekad vece nekad manje. Po savetu urologa popio sam antibiotik i stanje je isto cak ponekad osetim bol u preponi i testisu. Sta da radim pozdrav

    Odgovoreno: 10. 05. 2012.
    • Poštovani,
      To na levom testisu neznam o cemu se radi ali ako vas je urolog pregledao, onda ne bi trebalo da je
      nesto zabrinjavajuce. Nadam se da vam je uradjen ultrazvuk testisa. Ta izbocina bi mozda mogla da bude
      i preponska reponabilna kila.
      nalaz ugrusaka u spermi govori za prostatitis te treba uraditi spermokulturu i leciti proces dovoljno dugo.
      u terapiju ukljuciti i fitopreparate.