Vec nekoliko dana sam osecao bol u preponi blizu testisa. Danas sam dobio uput za hirurga i bio sam >konstatovao je otvoren desni kanal pocetak kile>sta vi mislite o ovome sta da radim?

    Odgovoreno: 10. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Preponska kila je u domenu hirurga. Ako je hirurg predlozio operativno lecenje onda je to.
      otvoren ingvinalni kanal i ne mora odmah da se operise. Cuvajte se dizanja i napinjanja.
      operacija ce uslediti kada se kila pojavi kroz otvoreni preponski kanal.