Postovani, imam problem sa bolom u donloj levoj preponskoj strani posle ejakulacije i manjak ejakulata. Osecam toplotu u donjem stomaku a posebno na jevoj donjoj strani. Ustanovljena mi je enterococcus faecalis u spermokulturi i dobio sam terapiju amoxicillin clavulanic 875 125 mg 2x1 na dan 30 dana jer mi infekcija traje 7-8 meseci i nije lecena pravilno jer mi urinokultura i krvna slika nisu dale nista lose a tada mi nije uzeta spermokultura. Doktor kaze da imam prostatitis. Osecam se bolje nakon 7 dana uzimanja terapije. Ako imate neku preporuku ili komentar molim vas recite mi. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 07. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Prostatitisi se tesko lece jer su uporni.
      medjutim ne treba preterivati sa uzimanjem antibiotika jer ce te poremetiti i crevnu floru
      a posle ce biti i vise problema.
      predlazem da prekinete uzimanje antibiotika i da koristite: oregano kapi, ac zymes kapsule, omega 3 kapsule i
      paraproteks tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      mozete se i meni obratiti meilom.