Počituvani, imam 60 godini. Od pred 2 godini mi se pojavi nekontrolirano mokrenje. Se slučuva obično vo pladnevnite časovi. Problemot ne e od genikološka priroda. Ne čustvuvam bolki, no neprijatno e čustvoto i postojano moram da nosam vloška. Ve molam za vaše mislenje. Pozdrav

    Odgovoreno: 07. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Javite se urologu koji ce prvo iskljuciti infektivnu komponentu problema koji imate.
      posto kazete da je ginekolog iskljucio ginekoloske bolesti koje daju nekontrolisano mokrenje.
      treba uraditi potrebne uroloske preglede i testove koji ce utvrditi etiologiju inkontinencije/cistoskopija, urodinamsko
      ispitivanje/.
      u zavisnosti od nalaza sledi i terapija.