Pozz i jedno pitanje /dakle vec neko vreme me bole prepona unutrasnji deo prema testisima! Bio sam kod vise lekara oni kazu nije nista strasno al bol postoji! B ude pa prestane pa sad opet ima nije jak ali smeta pri kretanju? Sta da radim kod koga idem svi lekari uveravaju da ce proci ali iako je proslo sevratilo pa me plasi puno

    Odgovoreno: 05. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Ako je iskljucena preponska kila i nalaz na testisu je uredan, onda bilo sta da je razlog bolu ne moze
      biti nesto opasno po vas. To je naravno najvaznije.
      pokusajte sa stress managament b complex tabletama i omega 3 kapsulama.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #98894

    • A za taj nalaz na testisu kod urologa moram jel? I jel kako se to radi i jel komplikovano?