Dobar dan. Moja beba je rodjena 2012. God sada ima puna dva meseca, pre nedelju dana smo radili urinokulturu, dobili smo rezultate i na njemu pise izolovano e. Coli 150. 000\\ml. Molim vas da nam kazete da li to znaci da moja beba ima eserihiju i kako se ona leci? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 05. 05. 2012.
    • Poštovana,
      U tom uzrastu je veliki problem pravilno i sterilno uzimanje urina.
      zato verujem da je i takav nalaz.
      o toj mogucnosti da porazgovarate sa vasim pedijatrom.