Poštovani doktore. Sinoć sa primetio pri kraju mokrenja krv u mokraći. To se ponovilo i jutros pri kraju mokrenja. Otežano mokrim i to male količine. Pijem lekove za srce (dilatrend, monopril, andol po pola svakog dana, norvaks iamiodaron po pola svakog drugog dana- jer mi je 2005 ugradjen stent) . Trenutno pijem sinacilin zbog kašlja. Volim da jedem ljuto, u zadnje vreme pijem dosta kisele vode (u normalnim količinama) . Pre tridesetak godina sam izbacio pesak iz oba bubrega u razmaku od godinu dana i to je sve što sam imao problema sa "donjim postrojem" molim vas uputite me u kom smislu i od koga da potražim pomoć. Šaljem i sliku posle mokrenja. S poštovanjem, , novica iz niša

    Odgovoreno: 05. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Svaka hematurija iziskuje urolosko ispitivanje.
      obicno je krv na kraju mokrenja iz prostate.
      javite se urologu na pregled. Treba iskljuciti krvarenje iz besike.