Postovani, pocetkom februara mi je konstatovana hlamidija, imao sam urethritis, epidididimitis i orhidis desnog testisa. Pio sam lekove azithromicin 5 dana, dovicin 10 dana, ciprocinal 10 dana, bol u testisu je nestao vec posle uzimanja azitromicina, nesto me je navelo da ne radim odmah bris i otisao sam kod urologa da mi produzi terapiju zbog i daljeg urethritisa dobio sam (nastavak) ciprocinal 10 dana, runac 10 dana i levomax 10 dana. Ni posle ovoga sekrecija nije prestala do sada sam uradio 2 brisa na hlamidiju i bili su negativni i jedan test pcr metodom takodje negativan. Testiran sam i na micoplazmu, ureaplazmu, trihomonas, bris urethre na bakterije i gljivice, urinokulturu, svi nalazi su negativni. Jedino u urinu imam malo kalcijum oxalata (pesak) malo bakterija, a leukociti su 1-3 pa (ovakav nalaz urina mi je bio isti i kada sam radio urin u februaru kada su mi pronasli hlamidiju) . Pa vas ja sada pitam da li ovi leukociti ukazuju na bilo kakvu infekciju da imam? I dan danas mi se javlja temperatura u testisu (otice iz cista mira) 2 puta veci bude mi desni od levog. Uradjen mi je ultrazvuk al nista nisu konstatovali ni upalu, jer mi to nije stalno oteceno a i sekrecija ne curi stalno. Pitam vas da li je moguce da ja uopste nisam ni imao hlamidiju iako je sve ukazivalo na nju, i sta bi to moglo biti. . Unapred vam hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2012.
    • Poštovani,
      U sedimentu urina je normalno do 5 leukocite.
      hlamidija je polno prenosiva klica. Zato verujem da se i partnerka lecila i da
      su vam odnosi sa zastitom.
      ako je ultrazvukom testisa utvrdjen normalan nalaz onda ne morate da brinete.
      posto je sekrecija jos prisutna, moguce je da ste navukli kandidu posto ste stvarno dugo uzimali antibiotike.
      predlazem vam fitoterapiju koju bi uzimali dva meseca za koje vreme bi se sanirala superinfekcija kandidom.
      paraproteks tab, probiobalance tablete, garlic kapsule i oregano kapi.
      videti na www. Suplementi-srb. Com