Pozdrav, imam problem sa odrzavanjem erekcije. Naime imam 24 god i bio sam u vezi (do pre par dana) sa devojkom godinu dana. Pokusali smo da imamo odnos 10-ak puta ali nije nam uspelo zbog toga sto se meni ne moze dici ili padne u kljucnom trenutku kada treba poceti sa penetracijom. Inace do sada nisam imao klasican seksualni odnos (bilo je samo rucnog rada i oralnog) mislim da je moj problem psihicke prirode (trema, nisko samopouzdanje ili tako nesto) . Devojka me je ostavila zbog tog problema, iako ona kaze da nije samo zbog toga, ali velike su sanse da jeste (inace to je prva devojka do koje mi je jako stalo) . Molio bih par saveta, kako da resim ovaj problem, neke tablete i sl. Mozda je bitno, imao sam problem sa fimozom, ali sam ga resio tako sto sam radio vezbe istezanja. Hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Imate vise mogucnosti.
      da radite malo na sebi. Da uskladite ishranu po krvnoj grupi.
      da koristite vise voca i povrca.
      da koristite suplemente.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #98844

    • Dobro je da te je ostavila, jer ne zelis pored sebe u zivotu imati nekog ko ce te ostaviti u teskim momentima. Kad nadjes osobu koja je spremna sa tobom da prica o problemu, tog problema vise nece ni biti. Ps. Napravio si gresku sto si pokusavao 10-ak puta za redom, a da nista nisi preduzeo, vec si se samo nadao da ce svaki iduci put stojati pravo. Taj problem neces rijesiti ako forsiras, niti sa osobom koja forsira, a pogotovo ne sa osobom koja ne zeli da razumije. Kada nadjes pravu osobu, u roku od mjesec dana tvoj tvoj "problem" ce ti izgledati tako smijesan. . . A trenutno je to sve o cemu razmisljas i sto te mori.